KONTAKT

Kontaktirajte nas!


KOPRIVNICA

Computer Service d.o.o.
48000 Koprivnica
Franje Gažija 8
Radno vrijeme
Pon. - Pet.: 08:00 - 16:00
Sub: 08:00 - 13:00


Direktor | Ivan Kontak
ivan.kontak@computer-service.hr
048 622 999/3, 048 622 888/3
098 249 923

Nabava, prodaja, mreže, video nadzor i software | Denis Kontak
denis.kontak@computer-service.hr
048 622 999/2, 048 622 888/2
098 321 923

Nabava, podrška | Lana Kontak
lana.kontak@computer-service.hr
048 622 888, 048 622 999

Software podrška | Predrag Knežević
predrag.knezevic@computer-service.hr
048 622 999/5, 048 622 888/5
098 930 9199

Software podrška | Josip Dukarić
josip.dukaric@computer-service.hr
048 221 299
099 774 0419

Software podrška | Igor Vukajlović
igor@computer-service.hr
048 622 999/4, 048 622 888/4
099 404 5504

Servis | Ninoslav Nikolić
nino@computer-service.hr
048 622 999/1, 048 622 888/1
098 930 9199

Web | Filip Škriljak
filip@computer-service.hr
095 321 9234

Software | Luka Bogadi
luka@computer-service.hr
-

ĐURĐEVAC

Computer Service d.o.o.
48350 Đurđevac
Trg Svetog Jurja 6
Radno vrijeme
Pon. - Pet.: 08:00 - 16:00


Direktorica, financije, prodaja | Verica Kontak
verica.kontak@computer-service.hr
048 813 471

Računovodstvo | Željka Sabolić
zeljka@computer-service.hr
048 813 471

Servis | Tihomir Šantek
tihomir.santek@computer-service.hr
048 811 818